Assessment tool Oxfam Novib
Opgeleverd op 17 June 2011 voor Context
In opdracht van Context ontwikkelden wij een assessment tool voor Oxfam Novib. Met deze tool kunnen partners van Oxfam Novib wereldwijd een vragenlijst invullen. Ook geven partners hierbij aan op welke van de bevraagde gebieden zij hun ontwikkelingsprioriteiten leggen. De vragenlijst wordt jaarlijks ingevuld en door de ontwikkeling van de antwoorden te vergelijken, kan een beeld worden verkregen van de ontwikkeling van de partners door de jaren heen.
De tool bestaat uit twee delen: een eerste deel waarin partners een vragenlijst invullen. Voor elke partnerorganisatie vult zowel een medewerker van de organisatie, als een medewerker van Oxfam Novib deze vragenlijst in. De vragenlijst kon in het Engels, Frans of Portugees (zie afbeelding hieronder) worden afgenomen.

Daarnaast is er ook de mogelijkheid om rapportages uit te draaien. Deze rapportages kunnen over een willekeurig aantal organisaties worden gegenereerd. Alle cijfers zijn hierbij tevens direct te downloaden in Excel. Hieronder een afbeelding van een deel van deze rapportage: de weergegeven score's zijn willekeurig ingevuld in een test-omgeving.

Vragen over dit project:
![]() |
Patricia Lenten |



