Infi ontwikkelt Shell tankpas testtraject voor Shell
Shell tankpas testtraject
Opgeleverd op 2 November 2009 voor Shell
De meeste leaserijders kennen het gemak van een tankpas: zonder rompslomp tanken in bijna ieder tankstation in Nederland. In opdracht van Shell ontwikkelde Infi diverse applicaties om het testtraject van deze tankpassen te automatiseren.
In overleg met Shell automatiseerde Infi een significant deel van het interne testtraject bij Shell Card Services. Het eindproduct bestond uit diverse desktopapplicaties die ondertussen naar tevredenheid in productie zijn genomen. Hiermee is de kans op 'human error' in het testproces significant verminderd en de snelheid fors verhoogd.
De komende maanden gaan we samen met Shell op de ingeslagen weg verder en worden vervolgonderdelen van het testproces verder gestroomlijnd.
Vragen over dit project:
![]() |
Roy de Boer |



