Lancering Hyves Afrekenen
Geplaatst door Wietse Venema op 23 March 2010
Tag(s): Webapplicaties, Nieuws, Artikel
Op 25 maart 2010 zal Hyves in samenwerking met de Rabobank "Hyves Afrekenen" lanceren. Met deze online betaaldienst kunnen de ruim acht miljoen Nederlandse Hyvers geld overmaken naar elkaar en aankopen doen in webshops die de nieuwe betaalmethode ondersteunen. Dat kan onafhankelijk van hun telefoonprovider of bank.
"Hyves Afrekenen" werkt achter de schermen met MiniTix. Dat is de overkoepelende online portemonnee van de Rabobank, waarmee ook bijvoorbeeld SMS betalen, MyOrder en cashlessbetalen.nl werken.
Infi heeft zich bij de Rabobank gekwalificeerd als geselecteerde implementatiepartner van MiniTix. Dat betekent dat we de implementatie kunnen ondersteunen van MiniTix betalingen via onder andere Hyves Afrekenen en SMS Betalen. Dat kan zowel in een mobiele of desktop applicatie, maar natuurlijk ook online in een webshop.
Lees voor meer informatie onze microsite. Hier kun je meer informatie vinden over MiniTix, Hyves Afrekenen en SMS Betalen. Ook staat hier hoe je deze nieuwe technologie kunt gaan gebruiken.
